OZVĚNA

04.01.2022

17. září 2021 otevřel Semafor pro své publikum bránu, do té doby zamčenou covidem. Koncertu jsme přiřkli krátký název. Byl to vlastně jakýsi radostný výkřik:

KONEČNĚ!!!

Vykřičníky zdůrazňovaly naši radost nad tím, že konečně se můžeme podívat do očí diváků, které jsme půldruhého roku postrádali. Museli jsme se spokojit s očima - spodní partie obličejů zakrývaly respirátory. Naštěstí smích není jen vidět, je i slyšet. A my jsme ho slyšeli. Potvrzoval nám, že si po té odmlce pořád rozumíme.

1. října 2021 postihlo Jiřího Suchého, neboli mě, devadesáté výročí narozenin. A sám si vyrobil dárek v podobě koncertu, na němž si zazpíval písničky, které měl v uplynulých létech možnost závidět různým kolegům. Koncert nazval

 

ZNÁM JEŠTĚ STARŠÍ LIDI

 

Jeho ohlas byl výjimečný. I usnesl se, že ho ještě zopakuje, ale zájem byl neutuchající, a to dalo vzniknout nápadu, dát nejúspěšnější čísla obou programů dohromady a vypustit je do světa pod názvem

 

OZVĚNA

 

Ozvěna čeho? Inu toho, jak jsme v Semaforu oslavovali. Od 21. ledna 2022 se tento titul pozdrží na semaforském repertoáru tak dlouho, dokud bude zájem.

Upřímně vás zvou

Jiří Suchý,

Jitka Molavcová

a jejich báječní kolezi ze Semaforu.

Galerie

Zobrazit všechny aktuality

Novinky v semaforu na váš e-mail

Pokud chcete být informováni o novinkách v Semaforu, stačí si zaregistrovat svůj e-mail

Kontaktujte nás

Napište nám zprávu

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace