Aktuality

10. 8. 2021 Důležitá informace pro návštěvníky představení!

Důležitá informace pro návštěvníky představení!

Při příchodu musí všichni diváci prokázat splnění jedné z následujících podmínek vstupu do divadla: 

doložit negativní RT-PCR test starý nejvýše 7 dní

nebo

doložit negativní POC antigenní test starý nejvýše 72 hodin - musí být z oficiálního testovacího místa, neuznávají se testy od zaměstnavatele, samotesty, čestná prohlášení, atp. 

nebo

doložit prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce

nebo

aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní. 

Navíc všichni přítomní musí mít po celou dobu nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN95/N95). 

Pozorujete-li na sobě příznaky nemoci nebo jste přišli do kontaktu s nakaženou osobou, prosíme, abyste byli ohleduplní k ostatním a raději zůstali doma. 

Ve všech prostorách divadla dodržujte rozestupy 2 metry. 

Dezinfekce rukou bude u vstupu do divadla. 

S odvoláním na stanovisko vlády, v případě nákazy divadlo nenese žádnou odpovědnost, protože není možné dokázat, že se divák nakazil právě v divadle. Vstup do divadla je dobrovolný a divák sám nese riziko, za své rozhodnutí divadlo navštívit.

9. 8. 2021 Pokladna divadla je opět otevřená od 9. 8. 2021

Pokladna divadla je opět otevřená od 9. 8. 2021

Vážení diváci,

pokladna divadla je otevřená do konce prázdnin každý všední den od 14 do 18 hodin. 

Vaše zakoupené vstupenky ze všech neodehraných představení ale zůstávají v platnosti, a po zveřejnění programu si je můžete vyměnit v pokladně za vstupenky na jakékoliv představení do konce června 2022. Máte-li vstupenky na natáčení pořadu Všechnopárty, postupujte dle informace zveřejněné ve zvláštní aktualitě. 

V případě zájmu o vrácení vstupného napište prosím na mail vstupenky@semafor.cz. 

Případné dotazy zodpovíme i na telefonu 602 21 21 30, a to každý všední den od 10 do 18 hodin. 

Vážíme si vaší přízně a přejeme vám vše dobré. 

Vaše divadlo Semafor. 

9. 8. 2021 INFORMACE K NATÁČENÍ VŠECHNOPÁRTY

INFORMACE K NATÁČENÍ VŠECHNOPÁRTY

Vážení diváci, 

po dohodě s Českou televizí oznamujeme, že všechny vstupenky z nenatočených dílů pořadu Všechnopárty se budou měnit dle instrukcí, které získáte proklikem nadpisu.

Od 9. 8. 2021 je otevřená pokladna divadla, kde můžete každý všední den do konce prázdnin v době od 14 do 18 hodin zakoupit poslední volné vstupenky na natáčení pořadu Všechnopárty na dny 16. 8. nebo 17. 8. nebo 31. 8. 2021. 

1. 8. 2021 TV Semafor vysílá

TV Semafor vysílá

Informace pro vás, kteří k nám chodíte!

Písničky, které zněly a znějí v divadle Semafor, můžou od prvního dubna znít i u vás v pokoji, v autentickém provedení našich herců a zpěváků. Stačí, když si v kterýkoliv čas počínaje 1. dubnem 2021 zapnete internet a pak jen vyhledáte

PRAMÍNEK HLASŮ ZE SEMAFORU 

- toto vysílání můžete nepřetržitě sledovat na počítači i na televizoru. Pro sledování prvního dílu stačí kliknout zde a program se automaticky spustí. Pokud se chcete podívat na díl druhý, klikněte zde a program bude spuštěn. Od 1. 5. 2021 pak můžete sledovat díl třetí - klikněte prosím zde. Od sobotního rána dne 15. 5. můžete sledovat díl čtvrtý - stačí klinout zde. Pátý díl lze od úterý 1. 6. sledovat pod tímto odkazem. Šestý díl můžete sledovat zde. Sedmý díl můžete sledovat zde. Osmý díl můžete sledovat pod tímto odkazem. Nejnovější devátý díl můžete sledovat zde. Na chytrém televizoru v aplikaci YouTube stačí vypsat heslo TV Semafor. Každého 1. a 15. v měsíci dojde k přidání dalšího dílu. 

A uděláte nám děsnou radost, stanete-li se našimi diváky. Bude to pro nás pobídka, abychom se překonávali ve vylepšování naší TV. 

 

 

Novinky v semaforu na váš e-mail

Pokud chcete být informováni o novinkách v Semaforu, stačí si zaregistrovat svůj e-mail

Kontaktujte nás

Napište nám zprávu

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace