Aktuality

18. 10. 2022 POZOR - ZMĚNA PROGRAMU!

POZOR - ZMĚNA PROGRAMU!

Vzhledem k úspornému režimu, který musíme v divadle dočasně zavést - ostatně nejsme jediné divadlo v tomto státě, které dělá totéž - musíme vyměnit původně plánovanou Operu Betlém za zbrusu nový, ale přece jen levnější pořad, věnovaný vánočním pohlednicím. Nákladnější výpravu snad vynahradí kolekce dávných vánočních pohlednic ze sbírky Jiřího Suchého, ta bude na promítacím plátně procházet celým představením. A další úsporu nám umožní méně početné herecké obsazení. Na vánoční pohodě večera šetřit nebudeme. 

6. 10. 2022 DEVATENÁCT TVÁŘÍ JAZZU

DEVATENÁCT TVÁŘÍ JAZZU

DEVATENÁCT TVÁŘÍ JAZZU

se nazývá semaforský balanc mezi koncertem a divadlem, jazzem a humorem, a mezi stylizací a improvizací. Jitka Molavcová, Jiří Suchý, vokální trio a host Jakub Šafr, dixieland a swing, Big Band Semafor, to všechno by mělo dát dohromady podívanou nevídanou a poslyšenou neslýchanou. Dobové skladby a evergreeny opatřil textař Jiří Suchý novými původními českými texty a režisér stejného jména se pokusí vnést na scénu Semaforu řadu nápadů, jejichž posláním je seriózní koncert proměnit během večera v bezstarostné divadlo. Podaří se nám to? Asi ne. Ale usilovat o to budeme, to vám slibujeme. Neschází nám k tomu chuť, energie a odvaha! A co nám schází? Nejistota, nerozhodnost, pochybnosti a peníze. Že vstupenky budou o dvacet korun dražší než je u nás zvykem, to vás snad nemůže rozházet.

Těšíme se na vás.

1. 10. 2022 Výstavní síňka KUFŘÍK JE ZNOVU OTEVŘENA!

Výstavní síňka KUFŘÍK JE ZNOVU OTEVŘENA!

V sobotu 1. října byla znovu otevřena výstavní síňka KUFŘÍK do něhož čas nasypal hrst divadelních vzpomínek.

Přibyla řada exponátů a větší je i nabídka filmů z historie Semaforu.

Otevřeno bude denně od středy do pátku od 15.00 do 18.30 a sobota 12.00 do 15.30 aby ten, kdo půjde večer na představení Semaforu, to snadno stihl.

Pokud si budete chtít jen prohlédnout exponáty, bude vás stát vstupné 60.- Kč. To jde, ne?

Budete-li si chtít prohlédnout exponáty a pak zůstat v 17 hodin i na projekci filmu, taková vstupenka přijde na 90.- Kč.

Ale ten, kdo si koupil vstupenku za 60.- Kč a v 17 hodin si to rozmyslí a bude chtít zůstat na film, připlatí si 30.- Kč a může zůstat. Bude-li ovšem v našem minikině ještě místo.

V sobotu bude všechno jinak. Otevřeno pro prohlídku exponátů bude už od 12 hodin za vstupné 60.- Kč.

Ve 14 hodin, začne projekce filmu a vstupenky za prohlídku exponátů plus film budou za 90.- Kč. Nebo za příplatek 30.- Kč pro ty, kdo budou vlastnit vstupenku za 60.- Kč a rozhodli se zůstat. Je to srozumitelné? Není? Tak tedy ještě jednou a přehledně:

středa   15.00 - 17.00  /  film od 17.00 do 18.30 

čtvrtek  15.00 - 17.00  /  film od 17.00 do 18.30   

pátek    15.00 - 17.00  /  film od 17.00 do 18.30  

sobota  12.00 - 14.00  /  film od 14.00 do 15.30 

zavřeno:  neděle, pondělí a úterý

prohlídka exponátů 60.- Kč                                                                        prohlídka exponátů plus projekce filmu 90.- Kč                                            případně po prohlídce exponátů za 60.- Kč a rozhodli jste se zůstat na film, zaplatíte příplatek 30.- Kč

Protože prostory minikina jsou velmi komorní a nepojmou víc než 15 diváků, doporučujeme zakoupit vstupenky předem.                                   

Buď v Kufříku, nebo v pokladně divadla Semafor.

Délka filmů v Kufříku promítaných je 90 minut. Lze tedy stihnout představení v Semaforu. Filmy jsou vesměs mládeži přístupné, ale malé děti se při nich obvykle nudí.

KUFŘÍK se nachází v Kyjevské ulici č. 4, což je od Semaforu 150 metrů. A Kyjevská ulice je hned za rohem, naproti Divadlu Hurvínka a Spejbla.

 

1. 9. 2022 Provoz pokladny

Provoz pokladny

Vážení příznivci divadla Semafor,

divadelní pokladna je otevřená každý všední den od 14 do 19 hodin, v sobotu, neděli a ve svátek je otevřeno vždy dvě hodiny před představením. 

 

Případné dotazy zodpovíme i na telefonu 602 21 21 30, a to každý všední den od 10 do 16 hodin. 

Vážíme si vaší přízně a přejeme vám krásné léto. 

Vaše divadlo Semafor. 

Novinky v semaforu na váš e-mail

Pokud chcete být informováni o novinkách v Semaforu, stačí si zaregistrovat svůj e-mail

Kontaktujte nás

Napište nám zprávu

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace