Aktuality

31. 3. 2024 kino KUFŘÍK v dubnu 2024

kino KUFŘÍK v dubnu 2024

kino KUFŘÍK v dubnu

6. 4. 2024     BÍLÝ PES

Záznam představení divadla Semafor z konce 90. let pojednané v duchu kabaretů z počátku minulého století. Spojitost s aktuálně uváděným semaforským představením Černá kočka - Bílý pes není náhodná. 

13. 4. 2024   PROGRAM VĚNOVANÝ JIŘÍMU ŠLITROVI

V letošním roce máme minořádný důvod ke vzpomínání na Jiřího Šlitra. Bylo by mu sto let. Doktora Klavíra si připomeneme pomocí archivních černobílých snímků. 

20. 4. 2024  SEMAFOR - CO SE DÁLO, NEŽ VZNIKL

Jak Semafor vlastně začal? Co předcházelo jeho vzniku? Co bylo inspirací, prvotní myšlenkou? A které osobnosti stály (nejen) na počátku jeho zrodu? Odpovědí na tyto otázky je film, který přijde uvést Jiří Suchý.  

27. 4. 2024  ACH TA LÁSKA NEHEZKÁ

Po listopadovém převratu zareagovalo divadlo Semafor na tehdejší explozi erotiky, která zavalila trh neskutečným sexbrakem. Drobní podnikatelé chtěli vynahradit spoluobčanům léta přebujelé mravnosti a prováděli to způsobem ne zrovna nejšťastnějším. 

Pozor! V našem kině je pouze pětadvacet míst, a je proto dobré rezervovat si místa včas na adrese kikijicinska@seznam.czZarezervované vstupenky vám budou vydány před představením.

Vstupné do Kufříku činí 90 Kč za osobu a v sobotu s promítáním filmu 99 Kč.  

20. dubna je program rozšířen o setkání s Jiřím Suchým. V tom případě bude přirážka 46 Kč. Tato částka nebude sloužit k obohacení majitele podniku, nýbrž k naplnění jeho podnikatelského záměru: Prodělat co nejmíň! Příjemnou zábavu.  

OTEVÍRACÍ DOBA:

ST: 15:00 - 18:30

ČT: 15:00 - 18:30

PÁ: 15:00 - 18:30

SO: 12:00 - 15:30 - sobotní projekce začínají ve 14:00 hodin

Ve dnech, kdy není otevřeno, ja zavřeno. Pokud na otevírací den padne svátek, je také zavřeno. 

adresa: KUFŘÍK, Praha 6, Kyjevská 4,

106 m od Semaforu, jenže za rohem. 

Nově můžete sledovat aktuální dění v Kufříku na jeho facebookové stránce @Kufřík 19. 3. 2024 A přece se točí - premiéra 6. 5. 2024

A přece se točí - premiéra 6. 5. 2024

A PŘECE SE TOČÍ

Co? Deska na starém gramofonu přece. O tom je totiž naše příští komedie, která bude mít v květnu premiéru. Hudební komedie, kterou sehrají dva herci a jedna herečka, hudební komedie, při níž bude mít semaforská kapela volno. Odehrávat se bude ve vesnické tančírně, kde se tančí při starém kufříkovém gramofonu a za zvuku desek His Master´s Voice, ano, jsou to ty s bílým pejskem na etiketě. Majitelem tančírny bude Jiří Štědroň, vesnickým diskžokejem Jiří Suchý a zámožná dáma, která si tento neprosperující podnik vydržuje, protože si tam chodí zatančit, poslouchat a zazpívat písně z let, kdy pejsek poslouchával hlas svého pána. Tou bude samozřejmě Jitka Molavcová. A všechny tyto starodávné songy opatřil novými texty Jiří Suchý.

Toto představení bude tak trochu experiment. Ale hudby tam bude dost a humor nebude scházet - bude to přece představení divadla Semafor. A to miniobsazení tu bude proto, aby nám pomohlo udržet divadlo i v době, kdy je všechno kolem dražší. 

Těšíme se na Vás.

1. 1. 2024 Informace o zpracování osobních údajů

Informace o zpracování osobních údajů

Vážení diváci, dovolujeme si Vás tímto informovat o podmínkách zpracování Vašich osobních údajů.

Novinky v semaforu na váš e-mail

Pokud chcete být informováni o novinkách v Semaforu, stačí si zaregistrovat svůj e-mail

Kontaktujte nás

Napište nám zprávu

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace