Jonáš klub

Co je Jonáš-klub

Příznivci divadla Semafor se sdružují již od roku 1967, kdy vznikl Klub spřízněných duší při divadle Semafor . Na počátku normalizace byl tento klub zakázán, proto se celé společenství stalo součástí Českého fonoklubu s názvem Jonáš-klub. Když byla v roce 1986 zastavena činnost i tomuto subjektu, přesunuli se příznivci Semaforu pod křídla Svazarmu jako J-klub, přesně podle přísloví o tmě pod svícnem. Od roku 1990 existuje Jonáš-klub už bez jakýchkoli nadřízených či krycích organizací.

Co klub svým členům nabízí?

 

Během divadelní sezóny od října do června pořádá jednou za dva týdny v Praze klubové večery, jejichž náplní jsou obvykle besedy se zajímavými osobnostmi z oblasti kultury, sportu nebo veřejného života.
Dvakrát do roka se koná velké setkání členů klubu včetně mimopražských, které začíná v pátek večer návštěvou divadelního představení v Semaforu, pokračuje v sobotu velkým kulturním programem s hudbou i zajímavými rozhovory a končí nedělním matiné, jehož hostem bývá nějaká význačná osobnost.


Klub vydává pro své členy 10x do roka zpravodaj, kde jsou otiskovány informace o připravovaných pořadech, následné ohlasy členů na ně, zprávy o zajímavých kulturních novinkách a samozřejmě program divadla Semafor a referáty o nových titulech zde uváděných.
Členem Jonáš-klubu se může stát každý, kdo vyplní přihlášku a seznámí se s právy a povinnostmi člena.

Bližší informace na adrese:
Jonáš klub z.s.
Tomická 606/3
100 00   Praha 10

Novinky v semaforu na váš e-mail

Pokud chcete být informováni o novinkách v Semaforu, stačí si zaregistrovat svůj e-mail

Kontaktujte nás

Napište nám zprávu

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace