Nabídka pro diváky z řad studentů!

04.05.2022

Zlatý slunce nad hlavou a v duši léto mít…

Tak jsme zpívali v muzikálu Hodiny jdou pozpátku. Praxe nám ale ukazuje, že to zlatý slunce nad hlavou nemiluje divadla. Těžko říct proč. Jeho nelibost se nevyhnula ani Semaforu, a s prvním solidním počasím začal upadat zájem publika o představení, která se ještě nedávno těšila divácké přízni. Ta přízeň je s příchodem slunných dnů náhle řidší, a to nám vadí. My se totiž rádi díváme do rozesmátých tváří a každé prázdné sedadlo znamená o jednu rozesmátou tvář míň. Chceme tomu čelit. Jak? Co třeba tím, že ulehčíme návštěvu Semaforu těm, kterým by přišla vhod sleva?

A tak ode dneška do konce sezóny nabízíme studentům po předložení studijního průkazu systém prodeje vstupenek 1 + 1.  To znamená, že kdo si koupí vstupenku, dostane zdarma ještě jednu pro bytost, o jejíž doprovod stojí. Platí to ode dneška (4. 5. 2022) s tím, že dnes, na úvod celé této akce, lze mimořádně získat vstupenky dokonce podle systému 1 + 2.

Tuto akci jsme tedy nasměrovali k těm, kteří by si museli v době válečného zdražování návštěvu divadla odepřít. Nám pak budou odměnou úsměvy na tvářích těch, kteří přijdou nesympaticky prázdná sedadla obsadit. Ano, máme na mysli právě vás. Konečně budete na tom líp než oligarchové, ti musí platit plnou cenu.

Pro rezervace na dnešní představení volejte prosím telefon 602 21 21 30. 

Vaše divadlo Semafor. 

 

 

Galerie

Zobrazit všechny aktuality

Novinky v semaforu na váš e-mail

Pokud chcete být informováni o novinkách v Semaforu, stačí si zaregistrovat svůj e-mail

Kontaktujte nás

Napište nám zprávu

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace