Aktuální informace pro diváky!

07.06.2021

Prosíme diváky, aby při každém nákupu vstupenek poskytli divadlu svůj email nebo telefon pro povinnou evidenci diváků a případnou další komunikaci.

Pro všechny návštěvníky divadla je nutností prokázat se potvrzením (ze zdravotnického zařízení nebo ze zaměstnání) s negativním výsledkem nanejvýš 72 hodin starého antigenního nebo 7 dní starého PCR testu při vstupu do divadla, nebo se prokázat certifikátem o provedeném očkování, kdy od aplikace první dávky uplynulo nejméně 22 dní (v případě dvoudávkového schématu) a 14 dní (v případě jednodávkového schématu)., nebo pokud se osoba prokáže, že prodělala laboratorně potvrzené onemocnění COVID-19 a od pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní. Domácí testy nemůžeme akceptovat!

Pozorujete-li na sobě příznaky nemoci nebo jste přišli do kontaktu s nakaženou osobou, prosíme, abyste byli ohleduplní k ostatním a raději zůstali doma. 

Ochranu dýchacích cest mějte nasazenou po celou dobu pobytu v divadle, diváci bez respirátorů FFP 2 nebo vyšší nebo nanourouškou nebudou do divadla vpuštěni.

Ve všech prostorách divadla dodržujte rozestupy 2 metry.

Dezinfekce rukou bude u vstupu do divadla.

S odvoláním na stanovisko vlády v případě nákazy divadlo nenese žádnou odpovědnost, protože není možné dokázat, že se divák nakazil právě v divadle. Vstup do divadla je dobrovolný a divák sám nese riziko za své rozhodnutí divadlo navštívit. 

 

Galerie

Zobrazit všechny aktuality

Novinky v semaforu na váš e-mail

Pokud chcete být informováni o novinkách v Semaforu, stačí si zaregistrovat svůj e-mail

Kontaktujte nás

Napište nám zprávu

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace