Recitál PS - A dnes hrajeme jazz

Vstupenky

Termíny

Popis

Koncert ze dne 18. 10. 2020 je přeložen na neděli 28. 3. 2021 v 19 hodin. Vstupenky zůstávají v platnosti, není třeba je měnit - platí na ta samá místa dle původních vstupenek. Pokud někomu nové datum nevyhovuje, je možné vstupenky vrátit do 31. 12. 2020 osobně v pokladně nebo pište na mail rihackova@semafor.cz kde s vámi věc vyřídíme. 

 

Autoři

Obsazení

Zpěvák, rozhlasový moderátor, hudební dramaturg a rovněž zpívající kapelník Petr Sovič přiváží do divadla Semafor se svým swingovým orchestrem Golden Big Band Prague koncertní recitál, kterým oslaví 10 leté výročí na české hudební scéně a také své 33. narozeniny. Tento muž je zajímavou osobností domácí hudební scény. Jako jeden z mála umělců své generace dlouhodobě popularizuje československou hudební tvorbu z období 50 - 70. let a to jak v koncertní tak rozhlasové podobě v pořadu Gramofon na vlnách Signál Rádia.

Během koncertu se můžete těšit na krásné melodie, české texty a zajímavá hudební aranžmá těch největších a nestárnoucích hitů domácí populární hudby. To vše za doprovodu skvělého swingového orchestru a také několika hostů, kteří přijdou Petru Sovičovi poblahopřát.

 

„Jsem celoživotním obdivovatelem práce pánů Jiřího Suchého a Jiřího Šlitra a proto jsem se rozhodl oslavit tato dvě výročí právě na prknech divadla Semafor v trochu komornější atmosféře. K tomuto divadlu mě přivedla láska k československé populární a taneční hudbě, které se už více jak 10 let věnuji. Rád bych od roku 2021 zavedl tradici těchto recitálů, ve kterých Vám budu servírovat ty největší hudební lahůdky z české hudební historie a to za doprovodu svého orchestru. Srdečně Vás tedy zvu na recitál, který pro mě bude začátkem něčeho nového, a budu rád, pokud budete přitom“ dodává k dramaturgii koncertu Petr Sovič.

 

 

 

Galerie

Novinky v semaforu na váš e-mail

Pokud chcete být informováni o novinkách v Semaforu, stačí si zaregistrovat svůj e-mail

Kontaktujte nás

Napište nám zprávu

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace