Petr Sovič & Golden Big Band Prague

Vstupenky

Termíny

Popis

Zpěvák a moderátor Petr Sovič se spolu se svým Golden Big Bandem Prague vrací po roční odmlce na prkna Divadla Semafor, aby zde svým koncertním recitálem oslavil 36. narozeniny spolu s kolegy a nejvěrnějšími fanoušky.

Srdečně Vás zveme na tento výjimečný hudební večer. Přijďte oslavit narozeniny tohoto interpreta a sdílet s ním jeho lásku k československé hudební tvorbě z 50.- 90. let minulého století, kterou se dlouhodobě prezentuje na koncertech i v autorských rozhlasových a televizních pořadech.

Těšit se můžete na osvědčené převzaté hity, autorské novinky i nečekané perly, které zazní za doprovodu Golden Big Band Prague, který se už 13 rokem řadí mezi domácí hudební špičku. Hosty koncertu budou zpěvačky Zuzana Vlčelková a Johana Jeřábková a možná nás čekají další hudební překvapení.

„Tento koncert není jen o mě, ale také o Vás dlouholetých fanoušcích, i proto Vás srdečně zvu na svůj narozeninový koncert a věřím, že dorazíte a společně si ho vychutnáme. Nachystal jsem si pro Vás celou řadu krásných melodií a už se nemohu dočkat až Vám je spolu se svými hosty zazpívám. Divadlo Semafor mám ve svém srdci, stejně jako jeho hudební tvorbu z šedesátých let. I proto jsem rád, že právě v těchto kulisách mohu už druhým rokem slavit narozeniny a připomínat melodie, které kdysi zpívali velké hlasy domácí populární scény“ - dodává k programu oslavenec Petr Sovič.

Více informací naleznete na stránkách: www.petrsovic.cz nebo na www.gbbp.cz.

Petr Sovič (1987*): česká zpěvák, kapelník Golden Big Bandu Prague, frontman kapely Gramofon a také rozhlasový a televizní moderátor, dramaturg či producent je díky své umělecké tvorbě zajímavou tváří domácí hudební scény. Jako jeden z mála umělců své generace popularizuje československou hudební tvorbu z období 50.- 90. let minulého století. Připomíná osvědčené i méně známe evergreeny, které se kdysi zapsaly do srdcí mnoha generací posluchačů. Multižánrový repertoár nabízí v novém a neotřelém aranžmá za doprovodu svého swingového orchestru Golden Big Bandu Prague či kapely Gramofon. Jeho hlas znáte z vysílání Rádia Dechovka, Signál Rádia nebo TV Noe.

Autoři

Obsazení

Galerie

Novinky v semaforu na váš e-mail

Pokud chcete být informováni o novinkách v Semaforu, stačí si zaregistrovat svůj e-mail

Kontaktujte nás

Napište nám zprávu

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace