Ondřej Havel

Popis

Mladý herec momentálně studuje gymnázium v Praze a po jeho absolvování by se rád dostal na DAMU. Od dětství se věnuje zpěvu, tanci a herectví. Začínal nejprve v dětském souboru Vltavín, který pod vedením Drahomíry Vlachové nastudoval čtyři dětské muzikály a naučil se tu electro-booggie, pracovat s mikrofonem a také stepovat. Již v šesti letech zvítězil v soutěži Rozjezdy pro hvězdy.

V roce 2003 začal navštěvovat soubor Dětská Opera Praha, kde působí dodnes, a kde si zazpíval hlavní role v operách Kominíček a Brundibár. V letech 2004-2007 hrál a zpíval roli Gavroche v muzikálu Les Miserables. Jako představitel dětských rolí vystupoval v Národním divadle v představení Lucerna, Otec doma, Cyrano z Bergeracu a ve Stavovském divadle v Richardovi III. a Sněhové královně.

 

Výraznou rolí ve filmu pro něj byla postava ve studentském snímku Bába, který získal hlavní cenu studentské sekce festivalu v Cannes a role Tomáše v celovečerním filmu Vendeta. Objevil se i ve filmu Lidice a v pohádkách Kouzla králů a Tři srdce. Dále hraje v seriálu Ulice a Špačkovi v síti času. V současnosti tancuje v muzikálu Děti Ráje. Dále učinkuje v divadle Semafor v představení Kam se poděla Valerie a v divadle Broadway v muzikálu Andílci za školou v roli Šimona.

Role

Osvobozené divadlo Semafor - Zpěv

Dobře placená procházka - Uli

Novinky v semaforu na váš e-mail

Pokud chcete být informováni o novinkách v Semaforu, stačí si zaregistrovat svůj e-mail

Kontaktujte nás

Napište nám zprávu

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace