Natálie Hrychová

Popis

Naty se narodila 15. října 2003. Miluje zpěv, herectví a tanec. Jako čtyřletá začala navštěvovat hodiny zpěvu a vstoupila do Kühnova dětského sboru. V té době mj. zpívala s Annou K při vyhlášení cen Anděl, zahrála si ve Veselých paničkách windsorských na Letních shakespearovských slavnostech atd.

 

S uskupením Kids Republic doprovázela Rogera Waterse, frontmana skupiny Pink Floyd na The Wall Tour 2011 v O2 Areně a na stejném pódiu stanula při koncertě ABBA Revival, kde zpívala se skupinou Waterloo a Národním londýnským symfonickým orchestrem. Jako host vystupovala v Česko Slovenské Superstar, na galavečeru Nadace Terezy Maxové či na plese ve Státní opeře.

 

V osmi letech ztvárnila roli malé Cosette v muzikálu Bídníci v GoJa Music Hall. V pražském divadle Hybernia zpívala a tančila v muzikálu Zorro v roli malé Luisy. Vystupovala v Rudolfinu, Stavovském divadle a na dalších pražských i mimopražských scénách.

 

V divadle Semafor působí od roku 2012, kdy si zahrála v opeře Betlém. Následně byla obsazena do role Viktorie v představení Kdyby tísíc klarinetů. Divadlo Semafor a Jiří Suchý s Jitkou Molavcovou jsou její velké vzory. V současnosti na své milované scéně ztvárňuje roli Děnisy ve hře Nižní Novgorod. 

 

Kromě divadelní činnosti Naty odmalička vystupuje jako sólová zpěvačka s vlastním repertoárem. Na svém YouTube kanálu má řadu úspěšných klipů s miliony zhlédnutí. Aktivní je také na sociálních sítích (Instagram, TikTok), kde má statisíce sledujících.

 

Její doménou je především zpěv, takže častěji než na jevišti ji uvidíte na rockových podiích. Se svou kapelou Naty koncertuje po celé republice a je autorkou řady hitů. Zpěv nejen provozuje, ale i studuje. Dříve chodila na Pražskou konzervatoř, v současné době navštěvuje Konzervatoř Jana Deyla.

 

Role

Nižní Novgorod - Denisa

Novinky v semaforu na váš e-mail

Pokud chcete být informováni o novinkách v Semaforu, stačí si zaregistrovat svůj e-mail

Kontaktujte nás

Napište nám zprávu

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace