Natálie Hrychová

Popis

* 15. 10. 2003

Natálka miluje zpěv, herectví a tanec. Od tří let navštěvuje hodiny sólového zpěvu. V pěti vstoupila do Kühnova dětského sboru, kde mj. zpívala s Annou K při vyhlášení cen Anděl, zahrála si ve Veselých paničkách windsorských na Letních shakespearovských slavnostech a vyzkoušela si i moderování výročního koncertu sboru v Rudolfinu.

V letech 2010–2012 byla členkou skupiny Kids Republic, s níž vystupovala v Česko Slovenské Superstar, na galavečeru Nadace Terezy Maxové či na plese ve Státní opeře. S tímto uskupením Natálka také doprovázela Rogera Waterse, frontmana skupiny Pink Floyd na The Wall Tour 2011 v pražské O2 Areně. Na stejném pódiu stanula při koncertě ABBA Revival, kde děti zpívaly se skupinou Waterloo a Národním londýnským symfonickým orchestrem.

Natálka ztvárnila roli malé Cosette v muzikálu Bídníci v GoJa Music Hall. V pražském divadle Hybernia zpívala a tančila v muzikálu Zorro v roli malé Luisy. Jako čestný host vystupovala s Brendanem Colemanem a The International Choir of Prague.

Před objektivem kamery se Naty objevila v reklamě na dětský nápoj Jupík pro českou Kofolu a pro americkou Pillsbury natočila reklamní spot na Hans Strudel. Zahraje si také v připravovaném celovečerním filmu Výpadek.

Od roku 2012 se Natálka se věnuje natáčení písniček a videoklipů. Kromě zpěvu studuje také hru na klavír a herectví. S formací taneční skupiny HB Dance soutěží v dětské národní taneční lize.

V divadle Semafor působí od roku 2012, kdy si zahrála v Opeře Betlém. V současnosti vystupuje v roli Viktorie v představení Kdyby tisíc klarinetů.

 

http://www.natyhrychova.cz/

Role

Novinky v semaforu na váš e-mail

Pokud chcete být informováni o novinkách v Semaforu, stačí si zaregistrovat svůj e-mail

Kontaktujte nás

Napište nám zprávu

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace