Karolina Gudasová

Popis

* 12. 08. 1992

Karolina Gudasová se narodila 12.8.1992 v německém Mnichově, kde její otec hrál hokej za Hedos München. Protože vyrůstala u ledu, věnovala se od malička krasobruslení. Od pěti let také hrála na klavír a hraje dodnes.

Po návratu do Čech do Berouna v jedenácti letech vyměnila krasobruslařské boty za piškoty a začala se věnovat tanci. Stala se členkou taneční skupiny R.A.K. Beroun v kategorii Show dance formace, se kterou se zůčastnila několika mistrovství republiky, mistrovství Evropy a mistovství světa v osmi tanečních sezónách.

Během studia na víceletém gymnáziu v Berouně objevila profesorka hudební výchovy v Karolíně její hudební a pěvecký talent. Díky tomu začala studovat zpěv nejprve v ZUŠ V.Talicha a poté u Lídy Nopové a následně u profesora Rybičky.

Na jaře roku 2010 zkusila své štěstí na konkurzu do divadla Semafor do hry Mam'zelle Nitouche a uspěla.

V roce 2011 získala roli v jazzovém muzikálu Hodiny jdou pozpátku, úspěšně odmaturovala na gymnáziu a rozhodla se pro studium umělecké školy.

 

Byla přijata na Konzervatoř Jaroslava Ježka na obor muzikál, kde studuje zpěv u profesorky Lenky Paulikové. Paralelně je posluchačkou vysoké školy, kterou studuje formou dálkového studia.

Role

Kytice - Panna

Kytice - Dornička

Kytice - Hanička

Prsten pana Nibelunga - Nešťastná valkýra Gudrun, jindy Kriemhilda

Devatenáct tváří jazzu - zpěv

Novinky v semaforu na váš e-mail

Pokud chcete být informováni o novinkách v Semaforu, stačí si zaregistrovat svůj e-mail

Kontaktujte nás

Napište nám zprávu

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace