Jakub Přibyl

Popis

 

Narodil se 31. května 1983 v Praze. Kladný vztah k hudbě, které se věnuje od dětství, zdědil po svém dědečkovi a otci. Po studiu houslí a klavíru na základní umělecké škole a maturitě na střední ekonomické škole, nastoupil na Konzervatoř Jaroslava Ježka, kde vystudoval obor skladba a dirigování.  Nyní působí jako druhý kapelník, klavírista a aranžér divadla Semafor, hudební pedagog ZUŠ Na Popelce a hudební skladatel.

 

Jako muzikant, aranžér a skladatel spolupracuje se Supraphon, Audiostory a s mnoha hudebními tělesy, například Petr Kocman Band, Repete Music, Motovidlo, Fine Gospel Time. Nevyhýbá se ani spolupráci s klasickými symfonickými orchestry a pěveckými sbory.

 

V divadle Semafor, nastudoval v roce 2011, hru Vocaď pocaď aneb Zuzana má doma zebru. O dva roky později nastudoval spolu s klavíristou a kapelníkem Jiřím Svobodou hru Rytíři z Blaníku a krasavice Lída, a legendární představení Kdyby tisíc klarinetů.  Dále se s Jiřím Svobodou alternuje ve hře Mam´zelle Nitouche, Kytice, a ve vánočním představení Tiše a ochotně.

Více na www.jakubpribyl.cz

Role

Kytice - Koledníci

Kytice - Piano

Kdyby 1000 klarinetů od divadla k filmu - Piano, akordeon

Prsten pana Nibelunga - Piano

Černá kočka - Bílý pes - piano, akordeon, housle, foukací harmonika

Devatenáct tváří jazzu - piano, foukací harmonika

Nižní Novgorod - piano nebo akordeon

Dobře placená procházka - piano

Novinky v semaforu na váš e-mail

Pokud chcete být informováni o novinkách v Semaforu, stačí si zaregistrovat svůj e-mail

Kontaktujte nás

Napište nám zprávu

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace