Barbora Smejkalová

Popis

foto: Maya D. Liskovec

Bára vystudovala Pražskou konzervatoř, obor pop zpěv, u paní profesorky Hany Fryčové.  Absolvovala roku 2012.

Semafor

V roce 2008 poprvé přichází do divadla Semafor – Sekta. O rok později ztvární roli panny, Dorničky a Haničky v představení Kytice. V roce 2010 si zahraje Ofélii v představení Uteklo to jako H2O a  pasačku ovcí v představení Dal si růži do polívky. Rok 2011 přináší další roli v představení Hodiny jdou pozpátku (Trio-Bobo sisters). V představení Kam se poděla Valerie? Bára ztvárnila roli Valerie. Poslední nastudované představení v divadle Semafor je obnovená Kytice (2014).

Divadlo

V roce 2009 si Bára zahrála v muzikálové pohádce O Dobru a Zlu v zájezdové divadelní společnosti Julie Jurištové. V červenci roku 2011 působila v představení Jedna noc na Karlštejně- Hluboká nad Vltavou. V srpnu 2013 nazkoušela v angličtině muzikál Rent, který se hrál v divadle na Prádle (company, Markova matka). 15.3. 2014 měl Rent anglickou premieru, tentokrát v divadle Kalich a o měsíc později Rent v češtině opět v divadle Kalich. V květnu 2014 Báru čeká premiera v divadle U Hasičů s představením Romeo a Julie, kde ztvární roli paní Kapuletové.

Hudba, televize

V roce 2011 Bára spolupracovala s triem Jakuba Šafra . Působila jako zpěvačka v kapele B-Crew a vokalistka v kapele Blues Brothers. V roce 2013 spolupracovala s Českou televizí na pořadu Šance(vokály pro Leonu Machálkovou, Jitku Zelenkovou, Tonyu Graves...). Vystoupila v pořadu  České televize - Všechno nejlepší k příležitosti 80. narozenin Jiřího Suchého. Bára zpívá již 2 roky v kapele OverHead a vystupuje v duu s kytaristou Laďou Štefkem nebo klavíristou Kryštofem Pobořilem.

Role

Kytice - Panna

Kytice - Dornička

Kytice - Hanička

Novinky v semaforu na váš e-mail

Pokud chcete být informováni o novinkách v Semaforu, stačí si zaregistrovat svůj e-mail

Kontaktujte nás

Napište nám zprávu

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace