Barbora Šedivá

Popis

* 20. 08. 1993

 

 Barunka Šedivá se narodila v Karlových Varech a od 15ti let žije v Praze a věnuje se umění.

 

V pěti letech začala tancovat a tanec je její vášní až do dnes. Ráda vzpomíná na folklórní soubory Dyleň a Rosénka, a také na taneční obor na základní škole. Díky tomu je zvyklá od malinka vystupovat před lidmi. Pomáhala jí v tom značně její maminka a děda.

 

Barunka ale vždy potřebovala umět všechno, takže v devíti letech začala zpívat a později recitovat a hrát divadlo.

 

Splnil se jí sen, když se dostala na konzervatoř a od té doby všechno umění dělá profesionálně, zpívá v kapelách, věnuje se dabingu a hraje a tančí v divadlech.

 

V současné době považuje za svůj největší úspěch vlastní kapelu Jazz Elements, se kterou koncertuje a zpívá a mají čím dál tím větší úspěchy. Dále zpívá jako sólistka Orchestru Karla Vlacha a jeho menší sestavou Septet Plus Dalibora Kaprase. Ráda si občas zazpívá v populárních pořadech Jožky Šmukaře i s jeho cimbálovkou.

 

Aktivně se věnuje dabingu, její neslavnější role jsou - Merida ve filmu Rebelka, Twilight ve filmu My little ponny, Dorotka ve filmu Čapí hnízdo či Popelka ve filmu Popelka.

 

Vystudovala herectví na Pražské konzervatoři a nyní studuje jazzový zpěv na VoŠ Jaroslava Ježka. Se svou kapelou pořádá koncerty písní Zuzany Navarové, kterou má moc ráda a její sen je hrát své písně a zářit na velkých pódiích.

 

Role

Kytice - Hana

Kytice - Marie

Kytice - Umrlci

Kytice - Daisy

Kytice - Družičky

Kytice - Družičky

Novinky v semaforu na váš e-mail

Pokud chcete být informováni o novinkách v Semaforu, stačí si zaregistrovat svůj e-mail

Kontaktujte nás

Napište nám zprávu

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace