Viklický Trio hraje S + Š

Vstupenky

Termíny

Popis

Letošní album Emila Viklického s jeho zpracováním písní Suchého a Šlitra vyvolalo hned po vydání mimořádný ohlas. Realizační tým desky se tedy rozhodl zahrát tuto novinku živě a za účasti vzácných hostů. A kdejinde než na prknech divadla Semafor!

Přesně měsíc před 60. narozeninami Semaforu budete mít poprvé a naposledy možnost slyšet live verzi alba EMIL VIKLICKÝ TRIO HRAJE SUCHÉHO A ŠLITRA.

 

Z ohlasů

 

NÁVŠTĚVA V SEMAFORU JE RADOST

.... počínaje Pramínkem vlasů, jemně swingujícím a nápaditě harmonizovaným, přes klasické Blues na cestu poslední, v němž slyšíme zpěv jeho autora Jiřího Suchého, filmovou Terezu či Proč se lidi nemaj rádi a Oči sněhem zaváté, vždy je radost se do Viklického interpretací ponořit. Resumé? Semaforský projekt si zaslouží více než pozornost, a to nejen pamětníků....

Josef Ravolf

 

VIKLICKÝ OŽIVIL SEMAFOR

Repertoár Jiřího Suchého a Jiřího Šlitra patří k národnímu stříbru. Je nadčasový, posluchačsky vděčný, všeobecně známý, často hraný třeba i u táboráku. Mohlo by se zdát, že natočení jeho úprav představuje pro špičkového jazzmana či spíše nadžánrového hudebníka „brnkačku“. Jenže když chcete ono stříbro znovu vyskládat na stůl, tak, aby tabule snesla alespoň skromné srovnání s památnou hostinou v divadle Semafor, rozuměj se zažitými původními verzemi, a ještě přidat něco originálního, jde o náročný tvůrčí výkon. Emilovi Viklickému se onen nelehký kousek podařil. Album Emil Viklický Trio hraje Suchého a Šlitra rozhodně nepředstavuje příslovečné nošení dříví do lesa neboli písniček do Semaforu. Přidává semaforským klenotům další fasetu.

Tomáš S. Polívka

 

 

Autoři

Obsazení

Galerie

Novinky v semaforu na váš e-mail

Pokud chcete být informováni o novinkách v Semaforu, stačí si zaregistrovat svůj e-mail

Kontaktujte nás

Napište nám zprávu

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace