Petr Sovič a GRAMOFON

Vstupenky

Termíny

Popis

Sváteční hudební nadílka s Gramofonem Petra Soviče

„dlouhohrající deska plná československých hitů“

Oslavte letošní třetí, tedy stříbrnou adventní neděli spolu s Petrem Sovičem a jeho Gramofonem. Podruhé v krátkém čase se zpěvák a moderátor Petr Sovič vrací na prkna divadla Semafor, aby svým koncertním programem potěšil všechny milovníky populární a taneční hudby 50. – 70. let minulého století. Máte rádi českou swingovou klasiku od pánů Karla Hály, Karla Štědrého, Rudolfa Cortéze či Richarda Adama? Nebo naopak preferujete populární taneční melodie pánů Josefa Zímy, Waldemara Matušky, Karla Gotta, Milana Chladila či Jaromíra Mayera? Tento koncert je určen všem milovníkům hudebních vzpomínek bez ohledu na věk. Líbivé melodie, krásné české texty i zajímavé hudební povídání jsou předzvěstí příjemného večera se sváteční atmosférou.

Petr Sovič dodává: „Srdečně Vás zvu v čase adventu do prostředí Divadla Semafor, kterému společně vděčíme za to, že se u nás na prahu šedesátých let začala budovat domácí populární a taneční hudba a s ní první opravdové hity. Náš večer bude pestrou směsicí hudebních žánrů, nezapomenutelných melodií i krásných českých textů. Věřím, že si najdete čas a přijdete spolu s námi zavzpomínat na melodie, které ani s věkem neztrácejí svůj lesk a šarm“.

Kapela Gramofon

Kapela Gramofon je unikátním hudebním projektem mapujícím naši hudební historii z období 50. -70. let 20. století. Tomuto uskupení vdechli život tři kamarádi a muzikanti Petr Sovič, Vladimír Šrámek a Tomáš Votava. S nadsázkou říkají, že Gramofon je jejich dlouhohrající deskou hitů. Kapela hraje své koncerty ve složení:

Petr Sovič-zpěv

Vladimír Šrámek-kytara

Petr Dlabola-kontrabas

Jiří Pavlík-klavír

Tomáš Votava-bicí

 

Petr Sovič (*1987)

Rozhlasový a televizní moderátor, hudební dramaturg a rovněž zpěvák Petr Sovič je zajímavou osobností domácí hudební scény. Jako jeden z mála umělců své generace dlouhodobě popularizuje československou hudební tvorbu z období 50.-70.let a to jak v koncertní (Golden Big Band Prague, Gramofon), tak i rozhlasové (Signál Rádio-pořady Orchestrion a Gramofon) a televizní formě (TV NOE-pořad Gramofon).

  

 

Autoři

Obsazení

Galerie

Novinky v semaforu na váš e-mail

Pokud chcete být informováni o novinkách v Semaforu, stačí si zaregistrovat svůj e-mail

Kontaktujte nás

Napište nám zprávu

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace