Dveře dokořán pro Ondřeje Smeykala

Vstupenky

Termíny

Popis

Srdečně vás zveme do legendárního divadla Semafor, na nový pořad, který nebude jen o hraní, ale také o vyprávění. Australské domorodé didgeridoo určitě znáte hlavně díky jeho neopakovatelnému zvuku. V Semaforu se o něm bude i vyprávět. Odkud vlastně z Austrálie nástroj pochází, jak vzniká, kdo na něj hraje… Dozvíte se o jeho častokrát překvapivé historii až po současnost. 

Zajímá vás život australských domorodců? Jedná se o jednu z nejstarších dochovaných kultur světa. Mnoho aspektů zdánlivě zaostalé archaické společnosti však promlouvá i k dnešní době. 

A i když dnešnímu světu vládne pokrok, mohla by nás doba kamenná v lecčems inspirovat. 

Pořad v Semaforu bude mít svého hosta. Krom toho, že se bude hrát, hosté budou mít jedno společné: působení napříč žánry. Tím prvním hostem bude hudebník, vizuální umělec, Milan Cais (Tata Bojs). V průběhu večera bude prostor na vaše dotazy. 

Ale to není vše. Budete mít také možnost shlédnout skleněné nástroje, navržené designérem Bořkem Šípkem, v letech 2010-2014. 

Dalším, neméně důležitým aspektem večera je i využití části výtěžku večera na pomoc s likvidací katastrofických požárů v Austrálii. 

Zúčastněním se večera společně podpoříme řešení této nelehké situace. 

Krom dobré dopravní dostupnosti má divadlo Semafor pro tento večer velmi dostupné ceny vstupného. Začínají již na 190,- Kč. Nenechte si premiérový program ujít. 

Děkuji předem za participaci a těším se do Semaforu!!

 O.S.

Autoři

Obsazení

Galerie

Novinky v semaforu na váš e-mail

Pokud chcete být informováni o novinkách v Semaforu, stačí si zaregistrovat svůj e-mail

Kontaktujte nás

Napište nám zprávu

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace