A dnes hrajeme jazz - Bohemia Big Band

Termíny

Popis

Nádherná atmosféra, která nám vznikla při semaforských jazzových koncertech, nás přivedla na myšlenku zařazovat do repertoáru tuto hudbu pravidelně a naplnit tak jednu z původně zamýšlených sedmi malých forem.

Chceme tedy jednou měsíčně uspořádat jazzovou party (záměrně se vyhýbáme slovu koncert, které nevystihuje tu neformální a přátelskou náladu, jaká tu obyčejně vládne). Byli bychom rádi, kdybychom my a s námi jazzumilovné publikum vytvořili jakýsi nevyhlášený pomyslný klub lidí, se stejným vztahem k hudbě, která nám zalezla pod kůži a stále ji tam máme.

 Přijďte se proto podívat na jazzové hosty divadla Semafor:

Bohemia Big Band je orchestr, který oslaví 35. výročí své existence, zaměřený na klasické i moderní swingové úpravy světových evergreenů. Pod taktovkou dirigenta Bohuslava Volfa v něm pravidelně zasedají špičkoví hráči české jazzové scény. K mikrofonu se postaví zpěváci Lee Andrew Davison a Lucie Černíková, speciálními hosty budou Jiří SuchýThe Swings, Mirka Famfulíková, Milan Svoboda, Musica Pimpinela další. Celým večerem bude provázet milovník jazzové hudby Ing. Aleš Benda.

Autoři

Obsazení

Galerie

Novinky v semaforu na váš e-mail

Pokud chcete být informováni o novinkách v Semaforu, stačí si zaregistrovat svůj e-mail

Kontaktujte nás

Napište nám zprávu

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace