kino KUFŘÍK v září 2023

18.09.2023

kino KUFŘÍK v září    

23. 9. 2023     LYSISTRATA

Spoluautorem Jiřího Suchého je tentokrát Aristofanes, který napsal komedii o spyknutí žen proti válkychtivým mužům. V Semaforu se této hře dostalo podoby muzikálu. Byla nejvýpravnější inscenací našeho divadla za celou jeho existenci. Pár slov úvodem přijde sdělit jeden z autorů. 

Protože tuto sobotu neběží v Semaforu žádné představení, byl pro projekci vybrán záznam Lysistraty, který trvá dvě a čtvrt hodiny. Dvě a čtvrt hodiny legrace a hudby. 

Zvláštní upozornění: starořecký spisovatel Aristofanes byl poněkud sprosťák. Pokud vezmete na projekci své děcko, budete mu pak muset leccos vysvětlovat.  

30. 9. 2023  PATERO DŮVODŮ PRO VOO DOO

Tato hra byla hrána v roce 2004 za stísněných podmínek v konírně Nostického paláce. Natočila ji ČT a tento záznam bude v Kufříku promítnut. Obsazení: J. Štědroň, V. Kopta, J. Smyčková, J. Molavcová, J. Suchý a další. Pokud si vzpomínám, v konírně, kde kdysi znělo řehtání koní, burácel tentokrát lidský smích.

Pozor! V našem kině je pouze šestnáct míst, a je proto dobré rezervovat si místa včas na adrese kikijicinska@seznam.czZarezervované vstupenky vám budou vydány před představením.

Vstupné do Kufříku činí 90 Kč za osobu a v sobotu s promítáním filmu 99 Kč.  

Pokud bude přítomen autor Jiří Suchý, aby film uvedl svým výkladem, bude vstupné činit 145 Kč. Tuto částku si však nenechá. Bude použita k naplnění našeho podnikatelského záměru: Prodělat co nejmíň! Příjemnou zábavu.  

OTEVÍRACÍ DOBA:

ST: 15:00 - 18:30

ČT: 15:00 - 18:30

PÁ: 15:00 - 18:30

SO: 12:00 - 15:30 - sobotní projekce začínají ve 14:00 hodin

Ve dnech, kdy není otevřeno, ja zavřeno. 

adresa: KUFŘÍK, Praha 6, Kyjevská 4,

106 m od Semaforu, jenže za rohem. Galerie

Zobrazit všechny aktuality

Novinky v semaforu na váš e-mail

Pokud chcete být informováni o novinkách v Semaforu, stačí si zaregistrovat svůj e-mail

Kontaktujte nás

Napište nám zprávu

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace