Roztančené jeviště - souboj divadel PRAHA

Do autorského projektu Martina Šimka & Terezy Řípové, který byl poprvé odstartován v Městském divadle Mladá Boleslav na podzim roku 2016, se v Praze zapojí hned osm divadel.

Divadlo Semafor patří mezi zúčastněná divadla (Dejvické divadlo, Divadlo v Celetné, X10 – Strašnické divadlo, divadlo Broadway, divadlo Kalich, Divadlo na Vinohradech a Divadlo v Rytířské) a do tanečního souboje vysílá herečku Lucii Černíkovou.

Projekt bude uspořádán ve spolupráci se Švandovým divadlem na Smíchově, kde proběhne i samotné vyvrcholení projektu, a to v podobě finálového večera, který proběhne 10. březa 2018, během něhož se diváci mohou ve Švandově divadle těšit na tři bloky (standardní blok, latinskoamerický blok a samotné vyhlášení).

Finálový večer je moderovanou záležitostí, přesto se však jedná o určitý druh jedinečného a neopakovatelného divadelního zážitku v podobě sledu několika tanečních show. Na závěr večera jsou pak vyhlášena všechna tři místa: třetí místo – vítěz tipovací soutěže, druhé místo – divácký vítěz (na základě hlasování během finálového večera) a první místo – hlavní vítěz/vítěz poroty.

Porota je v projektu Roztančeného divadla „pseudoodborná“, jelikož se z větší části skládá z osobností různých oblastí (divadlo, různé druhy tance, zpěv, film, sport, žurnalistika, ad.).

Více na www.roztancenedivadlo.cz

Lucie Černíková a Jakub Necpál jsou jedním ze soutěžících párů.

Krátké video s Lucií a Jakubem můžete vidět ZDE

Zpět

Pokud chcete být informováni o novinkách v Semaforu stačí si zaregistrovat svůj mail

Stará fronta ZÍTRA

 

Jiří Suchý pro vás připravil 31. číslo malého samizdatu divadla Semafor. Jeho nové číslo si můžete přečíst na stránkách Staré fronty ZÍTRA Jiřího Suchého.

...CELÝ TEXT...